Kurv

Her kan du direkte bestille varer med betalingskort. Tryk ”Gå til betaling”, når du er klar til at bestille dine varer i kurven.
Ønsker du i stedet at sende os en forespørgsel, tryk ”Send forespørgsel”. Du vil snarest blive kontaktet af en medarbejder.

Varenr.
Produkt
Antal
Stk. pris
Netto pris/stk.
Total
Du har ingen varer i din kurv
Subtotal
0,00 kr.
Moms (25%)
0,00 kr.
Total
0,00 kr.
eller

Tak for din forespørgsel.

Du vil blive kontaktet af en teknisk konsulent i løbet af en arbejdsdag.

Dette er ikke en ordre, blot en forespørgsel.

Hvorfor ikke skære i eget hus?

28.04.2025

Swift-Cut PRO skæremaskine - leasingpris fra kun 904,- kroner pr. uge

Forestil dig dette

En CNC-maskine, der betaler sig selv på så lidt som seks uger. Det er ikke bare hurtigt - det er en af de bedste tilbagebetalings-investeringer i branchen. Med finansiering fra kun 904,- kroner pr. uge*, er utrolig vækst inden for rækkevidde.

Kunder med Swift-Cut maskiner, har alle øget deres parathed og kan derfor reagere hurtigere. Sådanne muligheder tiltrækker en type kunder, der har brug for hurtig reaktion og kort leveringstid. Dette set up har altid ført til flere opgaver og øget indtjening.

Se vores udvalg af Swift-Cut skæremaskiner HER

*Tallene er baseret på et depositum på 10 %, en skrapværdi på 10% og 60 månedlige betalinger på 3.917,- kr., hvilket svarer til. 903,92 kr. pr. uge. Se vores hjemmeside for alle maskintyper og detaljer.

 

Kontakt Ken Mølgaard Hansen om
Hvorfor ikke skære i eget hus?
Ken Mølgaard Hansen
Produktchef
Ring på:
+45 40 643 041
Skriv til:
[email protected]
Modtag et opkald fra Ken
* Skal udfyldes

Vi har nu modtaget din anmodning

Du vil hurtigst muligt blive kontaktet af Ken.

Kontakt Carsten Voss om
Hvorfor ikke skære i eget hus?
Carsten Voss
Produktspecialist
Ring på:
+45 43 200 378
Skriv til:
[email protected]
Modtag et opkald fra Carsten
* Skal udfyldes

Vi har nu modtaget din anmodning

Du vil hurtigst muligt blive kontaktet af Carsten.